50 x protočení na AUTOMATECH zdarma každý den >> do konce měsíce

2500 Kč ZDARMA na online automaty dostanete právě nyní pouze ZDE

Otázky a odpovědi

Hraní automatů je naš koníček, naše vášeň. Naše redakce dělá vše proto, aby mohla poskytnout průvodce světem automatů. Proto se nás ptáte a my odpovídáme. Zde přinášíme Vaše nejčastější dotazy. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@automaty-hry-zdarma.cz.

Je hraní automatů v online kasínu bezpečné?

Ano, pokud budete hrát pouze v doporučovaných kasínech. Ta totiž podléhají mnoha dalším nezávislým istitucím, které dohlížejí na provoz takového kasína. Není to tak, že si kdokoliv může otevřít kasíno, ale všechny transakce jsou přes tyto kontrolní úřady a nemůže dojít k jakékoliv manipulaci. To platí ale u evropských, provořenýck kasín, kde hraje milióny hráčů. Ovšem kasína, která nabízejí závratné bonusy a jsou neznámá, tam rozhodně nedoporučujeme hrát.

Co znamenají freespiny?

Kasína potřebují čas od času udělat reklamní akci, aby nalákala nové hráče. O tyto akce je takový zájem, že je kasíno dělá velice opatrně. Znamená to, že Vy, aniž byste vložili jakékoliv peníze, tak dostanete od kasína například 10 zatočení na automatu, někdy i více. Pokud Vás tyto akce zajámají, tak se zaregistrujte pro odběr novinek a my Vám je budeme rádi posílat.

Je důležité uvádět při registraci správné údaje?

Rozhdoně ano. Důvod je takový, že když chce vybrat výhru, tak při prvním výběru kasíno po Vás chce poslat mailem kopii občanského průkazui. A pokud údaje nesouhlasí, tak se dosáváte do problémů a v krajním přípacě se může stát, že Vám zablokují účet a výhru nevyplatí. Takže pozor, pokud bude dělat více registrací, tak vždy zaregistrujte například sourozence, aby údaje souhlasily.

Mohu vložit peníze převodem na účet, bez platební karty?

Ano, například kasíno Unibet má účet v české bance, to znemaná, že pokud máte stejnou banku, tak tam budou peníze ihned. Dokonce můžete dojít vložit peníze i na pobočku banky.

Jaké jsou možnosti výběru peněz?

V návodech popisujeme podrobně, jak vložit i vybrat bezpečně peníze.

Může vést hraní automatů online k závislosti?

Bohužel ano, proto doporučujeme hrát obezřetně, i když budete vyhrávat hodně peněz, tak si nastavit, jak dlouho chcete denně hrát a pak to vypnout, jít si užívat peníze a přijít k tomu až další den.

na začátek Doporučujeme
Doporučujeme se podívat na:

Ověřený ruleta návod
jaknaruletu.cz

Všechny ruletní systémy
systemyruleta.cz

Poker web
thepoker.cz

Black Jack podrobně
theblackjack.cz

Nejslavnější systém všech dob rozebraný do detailu
martingale.cz

Copyright © automaty-hry-zdarma.cz Tyto stránky jsou pouze překladem původní anglické verze a slouží k pochopení pro česky mluvící občany, kteří nemají trvalý pobyt v České nebo Slovenské republice a nevztahuje se na ně novela zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách. Pro ostatní je čtení stránek zakázáno a prosíme o opuštění webu. Stránky mají čistě informační charakter a veškeré informace se týkají osob starších 18 let. Na stránkách odkazujeme výhradně na společnosti, které nabízejí hraní her zdarma. Sázení je druh závislosti a proto se nedoporučuje se sázením začínat .